www.empatik.net
Ana SayfaHakkımızdaGaleriBirbirimizi Eğitelim Okuluİletişim
 

Bir Sosyal sorumluluk projesi olan Stajokulu benim gibi staj yeri bulmakta güçlük çeken öğrencilere ofis ortamından daha fazlasını sunuyor.Alanında uzman eğitimcilerin katıldığı dersler sayesinde bilgisayar teknolojileri alanında birçok konuda fikir sahibi olabilirsiniz.Ayrıca paylaşmayı seven eğitimcilerle iletişiminizi koparmayıp projeleriniz,iş başvurularınız,mülakatlarınız gibi birçok konuda yardımlarını isteyebilirsiniz.Hiçbir konuda yardımını esirgemeyen Stajokulu gönüllü çalışan ve eğitmenlerine teşekkür ederim.

Engin Bahadır


Staj okuluna bir arkadaşım aracılığı ile kaydoldum. En beğendiğim tarafı, kendi alanında uzman çalışanların bizzat kendi tecrübelerini ve tavsilerini de katarak bize verdikleri eğitim oldu. Emeği geçenlere ve sevgili eğitimcilere teşekkür ederim.

Zeynep Münibe Bolbol


 
Staj okulu iki anlamda hayatıma farklı bir yön verdi. Birincisi, iş hayatının neden ve nasılını hiç bilmeyen biri olarak, çalışanların verdiği tüyolar bir fikir edinmemi ayrıca kendime güvenimi kazanmamazı sağladı. İkincisi ise ilk işime başvuru yapabilecek cesareti vermesi ve mülakatlarda başarılı olmamı sağlamasıdır. Teşekkür ederim.

Fidan Esin


Staj Okulunu ve faaliyetlerini ilk duyduğumda mutlaka katılmam gerektiğini düşünerek başvuru yapmıştım. Verilen eğitim ve uygulamalardan büyük keyif aldığımı belirtmek isterim. Hem sosyal hem de akademik açıdan ve daha da önemlisi iyi ilişkiler kurduğumuza inandığım arkadaşlarımla tanışmama vesile olmasından ötürü staj okulunun hayatımıza birçok şey kazandırdığına inanıyorum. Vesile olan tüm yetkili ve gönüllü arkadaşlarımıza en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Teşekkürler.

Emine Gümüş


7Gen'in ve EmpatikNet'in başlatmış olduğu StajOkulu iftiharla gösterilecek bir sorumluluk projesidir,Ben de bir StajOkulu öğrencisi olarak başta 7Gen ve Empatik.Net'e ve bu projenin parçalarından olan hocalarımıza çok teşekkür ederim

Emine Kurkut